איך אפשר לקדם את העסק שלך בתקופת הקורונה

בתקופה משונה שבה אנו נמצאים, ישנם מספר רב של עסקים שכורעים תחת כובד המגיפה.
הם מתקשים בתשלום חשבונות, מיסים ומשכורות. כאשר ההכנסות נמוכות עד אינן בכלל. המצב מצער מאוד ואנו צופים מודאגים מהצד כאשר ידינו כבולות. לכן חשבנו, מה אפשר לעשות בתקופת הקורונה כדי לקדם את העסקים, והחלטנו לכתוב על כך מאמר.

ובכן, ישנן אפשרויות רבות אשר עומדות לרשותכם בתחום הדיגיטל. עסק בשנת 2020 כבר לא יכול להסתמך אך ורק על המיקום הפיזי, לא על הלקוחות הקבועים, ולא על פה לאוזן. יש דרך חדשה ומעניינת להביא לקוחות לכל עסק. או לפחות, כמעט לכל עסק.

בעידן שלנו, לאינטרנט יש המון כוח. רשתות חברתיות, אינדקסים של עסקים, אתר אינטרנט מקודם, אלה רק חלק קטן מכלים אשר עומדים לרשותנו בעת קידום אורגני , או ממומן, של עסק באינטרנט.

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות מהוות חלק אינטגרלי מחיי רובנו כבר מעל עשור. שם אנחנו יכולים לשתף את חברינו במתחולל בחיים האישיים שלנו. תמונות מאירועים, טיולים, שיתוף רעיונות ועקרונות. ועוד מגוון נרחב של סיבות שהרשתות החברתיות מושכות את כולנו אליהן.
הרשתות החברתיות לא מושכות רק אנשים, כמובן, בכל מקום שיש קהל, יש פרסומות. הפרסום הדיגיטלי ברשתות החברתיות הוא נרחב, ומהווה בין אם אנחנו יודעים זאת או לא, מרכיב משמעותי באופי הצריכה של כולנו.
עסקים בשנת 2020, חייבים לנהל עמוד פייסבוק. להשקיע בתוכן, תמונות יפות וטקסטים מושכים ומעניינים. התוכן הזה נשאר ברשת תמיד. הוא נקרא על ידי קהל רחב. נסרק על ידי מנועי החיפוש. ומוסיף לעסק שלכם " ענן חברתי ". הענן החברתי הזה הוא נכס לכל דבר ועניין.

אינדסקים של אתרים

אינדקסים של אתרים, הם בעצם אתרים, אשר מכילים בתוכם מכלול של שירותים ומספקי שירותים מאותם תחומים. דוגמא מוכרת לאינדקס עסקים זה דפי זהב לעסקים. אתר שמרכז עסקים ואת כל פרטי יצירת הקשר שלהם.
אם העסק שלכם יהיה זמין בכל האינדקסים, מדי פעם תקבלו כניסה לאתר, או טלפון מאותו אינדקס.
לרוב אפשר להשיג איזור אישי באתרי האינדסקים בחינם, וזהו לגמרי משהו שכדאי לשקול כחלק מאפשרויות קידום העסק שלכם בתקופת הקורונה.

אתר אינטרנט

כל מי שחשב בעבר שאתר אינטרנט הוא לא משהו חובה לכל עסק. ושאין צורך להשקיע בחלק הדיגיטלי של העסק שלו. מבין היום, עד כמה הוא טעה. עכשיו זה הזמן, אם אין לכם אתר, לבנות אחד כזה. בניית אתרים היא תחום רחב מאוד אבל על ידי מציאת האדם המתאים לביצוע העבודה, תוכלו להקים אתר שמתאים לכם והעלויות לא חייבות להיות גדולות מאוד.
את האתר הזה תוכלו לשתף ברשתות החברתיות, באינדקסים של העסקים. ובכלל, האתר הזה הוא הפרצוף הדיגיטלי של העסק שלכם.

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email