איך לבנות אתר וירטואלי חינם

איך לבנות אתר וירטואלי חינם

בניית אתר וירטואלי חינם הוא תהליך שיכול להיות פשוט יותר או מורכב יותר, תלוי בכם. תהליך מאוד פשוט הוא לבצע את בניית האתר באמצעות הכלים הרבים הקיימים שעוזרים לנו לבנות אתר וירטואלי בחינם.

אחד הכלים האלו הוא Google My Buisness. גוגל ביזנס הוא כלי שמאפשר לכם להעלות בקלות רבה את כל הפרטים אודות העסק שלכם. החל ממידע בסיסי כמו שם וכתובת, ועד למידע הספציפי ביותר. לדוגמא, תוכלו לספק רשימה של שירותים, מחירון, זמני אספקה וביצוע, ועוד. גוגל ביזנס הוא כלי חובה לכל עסק. בין אם יש לכם כבר אתר אינטרנט, ובין אם לא.
היתרון בשימוש בגוגל ביזנס הוא שלכל עסק יש עמוד עסק, שיכול להוות אתר לכל דבר ועניין. ישנן אפשרויות רבות שיכולות לסייע לכם לעצב אותו להתאים אותו אליכם.

כלי נוסף שמאפשר לבנות אתר בקלות ובחינם הוא אתר בשם וויקס. וויקס מאפשרים לכל אחד להשתמש בממשק המאוד מתקדם והמאוד נוח שלהם. אתם יכולים לעצב את האתר בשלמותו, על ידי שימוש במגוון רחב של תבניות מוכנות, מהמתקדמות ביותר בעולם העיצוב הדיגיטלי. החסרון בשימוש בוויקס הוא שעל מנת לחבר את כתובת האתר שלכם, כתובת הדומיין, תאלצו לשלם דמי מנוי חודשיים.

אפשרות אחרונה, וקצת יותר מורכבת, היא להשתמש באתר WORDPRESS. וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן הפופולרית ביותר בשוק. היא פותחה מקוד פתוח, וככזאת, היא בעלת עשרות אלפי תבניות, חלקן מאוד מתאימות למשתמש המתחיל. השימוש בתבניות לרוב פשוט, אך הקמה של אתר וורדפרס עשוי להיות מעט יותר מורכבת, וצריך לדעת מה עושים.

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email