מאיזה גיל אפשר להוציא ויזה נטען

מאיזה גיל אפשר להוציא ויזה נטען

כרטיס נטען הוא כרטיס אשראי בו אפשר להשתמש על מנת לבצע רכישות, ממש כפי שהייתם נוהגים עם כרטיס אשראי הרגיל שלכם. ההבדל העיקרי הוא שבכרטיס נטען אין אפשרות לבצע עסקאות תשלומים, וכמו כן אי אפשר להיכנס למינוס. הסיבה לכך היא שהכרטיס מצריך הפקדה של הכספים אשר יהיו בו, מראש.

הגבלת הגיל המותרת כדי לרכוש ולהשתמש בכרטיס נטען היא בד"כ 18. עם זאת, ישנם כל מיני פתרונות אחרים אשר מאפשרים לאדם החל מגיל 16 להשתמש בכרטיס.

הבנקים, והגופים האחרים החוץ בנקאיים אשר מספקים כרטיסים נטענים, זיהו את הפוטנציאל הטמון בשוק של בני הנוער אשר טסים לחו"ל, בין אם בקבוצות של חברים או במשלחות מטעם בתי הספר, ולכן יצרו מגוון של אפשרויות אשר, באישור הורה ולעיתים אף בחתימתו, מאפשרים לבני הנוער להשתמש בכרטיסים הנטענים.

לכרטיסים נטענים יתרונות רבים, ראשית הם חוסכים לכם את הטרחה של להסתובב עם מזומן. מעבר לנוחות, הם מספקים ביטחון. כרטיס נטען מכיל את כמות הכסף שהפקדתם בו בלבד, ובמקרה של גניבה אין לגנב אפשרות להשתמש ביותר מהסכום שהפקדתם. בנוסף, אתם יכולים להתקשר למספר טלפון אשר זמין כל שעות היממה ולחסום את הכרטיס.

רבים משתמש בכרטיסים נטענים מעבר לטיסות לחו"ל, בחיי היום יום שלהם, זאת על מנת להוסיף שליטה בהוצאות שלהם ולעבור להתנהלות פיננסים נכונה. כאשר אתם יודעים כמה הפקדתם לכרטיס בתחילת החודש, וכמה נשאר לכם בסוף החודש, השליטה בהוצאות שלכם היא לחלוטין שלכם.

ישנן אפשרויות רבות בשוק בכל הנוגע לכרטיסים נטענים, אנו ממליצים לבצע מחקר מקיף ולהשוות עלויות, מיקומי תחנות הטענה, שירותים נוספים שקיימים לרוב כגון אפליקציה לניהול כספים נוח, ועוד.

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email